Farkımız

Kısa Kısa
• Memnuniyet garantisi veriyoruz
• Özellikle KOBİ’ler için tasarlanmış
• Accord ERP APICS standartlarına uygundur
• Kullandığınız sürece, aydan aya ödersiniz
• Rakipsiz fiyatlarımız

 
Memnuniyet garantisi veriyoruz
Accord ERP müşterileri yazılıma SaaS (Software-as-a-Service) modeliyle, yani aylık cüz’i ödemelerle sahip olabilmekte ve memnun kalmadıkları takdirde diledikleri an ödeme yapmayı keserek yazılımı kullanmaktan vazgeçebilmektedirler.
 
Accord ERP özellikle KOBİ’ler için Tasarlanmıştır
Bu çok önemlidir çünkü çokuluslu dev şirketlerin her tür ihtiyaçlarını karşılamak iddiasıyla üretilmiş olan bir ERP yazılımının bir KOBİ için uygun olması mümkün değildir. Böyle bir yazılım KOBİ’ler için öğrenilmesi, kullanılması, bakımı aşırı ve gereksiz yere zor ve maliyetli olacaktır. En iyi ERP yazılımını değil, en uygun ERP yazılımını araması gerektiğinin bilincinde olan bir KOBİ çokuluslu dev şirketlerin kullanmakta oldukları bir ERP yazılımından uzak durması gerektiğini de bilir.
 
Accord ERP APICS standartlarına uygundur
Yerli ERP yazılımlarının hemen hiçbiri ve hatta bazı meşhur yabancı ERP yazılımları bile APICS (American Production and Inventory Control Society) standartlarına uygun değildirler. Accord ERP ise APICS standartlarına tamamen uygundur.
 
SaaS modeli
Accord ERP SaaS (Software-as-a-Service) modeliyle sunulmaktadır. SaaS modelinde müşteri hiçbir yatırım yapmadan, en ufak bir risk dahi almadan, kullandıkça ve memnun kaldıkça aylık cüz’i ödemeler yaparak yazılımı kullanma şansına sahip olur. Ve bir gün şu veya bu sebeple memnuniyeti devam etmediği takdirde yazılımı kullanmayı bir daha hiçbir ödeme yapması gerekmeksizin bırakabilir. Yazılım Accord ERP tarafından web’de host edilen sunuculara MS-Internet Explorer aracılığıyla bağlanılarak kullanılır. Müşteri ne sunucu için, ne de bu sunucu üzerinde çalışan işletim sistemi ve veri tabanı için herhangi bir ücret öder. Yazılımın tüm bakım ve sürüm yükseltme işlemleri de Accord ERP’nin yetki ve sorumluluğundadır. Dolayısıyla müşterinin bünyesinde herhangi bir bilgi işlem kadrosu bulundurmasına da gerek yoktur.
 
Fiyatlarımız
Accord ERP’ye SaaS modeliyle sahip olan müşterilerin ödedikleri aylık ücretler kalifiye tek bir IT personelinin aylık maliyetinden dahi düşük olabilmektedir. Fiyatlarımız herkese açıktır ve güncel fiyat listemize Fiyatlar menüsünden erişilebilir.accordsoftware.nl
American Production and Inventory Control Society, APICS.
© 2007 ACCORD SOFTWARE.

Accord Türkiye | ERP Software as a Service

Bu site en iyi 1024x768 veya üstü çözünürlükte ve Internet Explorer 8.0 + tarayıcı ile izlenebilir